Kombi Tesisat Market kimdir?

Kombi Tesisat Market; May-Tes Isı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin tescilli markalarından birisidir. Isıtma-Soğutma, Doğalgaz Tesisatı ve Genele Mekanik Tesisat Alanında ihtiyaç duyulan malzemeleri temin ve tedarik ederek; İstanbuldan tüm Türkiye'ye sevk ederiz. Genel tesisat malzemeleri alanında Merkezi İstanbul Anadolu yakasında bulunan deposunda, tüm bu malzemeleri bulundurup müşteri taleplerinde hızlıca teslim ederiz. 

MALZEME ÇEŞİTLİLİĞİ

Genel olarak; Tesisat malzemeleri alanında hizmet veriyoruz. Bunun yanında; hırdavat malzemeleri, inşaat malzemeleri, nalbur ihtiyaç malzemeleri, elektirk-elektronik emniyet malzemeleri, ev ve ofis malzemelerini de kategorilerimizde görebilirsiniz. Müşterilerimizin talepleri üzerine kategorilerimizi geliştirmeye çalışıyor ve en kaliteli malzemenin temin, tedarik ve teslimini sağlıyoruz.

MALZEME KALİTESİ 

Kombi Tesisat Market olarak; Tesisat malzemeleri temin ederken "kalite fiyattan önce gelir" ilkesi ile çalışırız. En kaliteli mazlemeyi en uygun fiyat ile sunar ve müşteri memnuniyetini devamlı kılmayı hedefleriz. Öncelikle ürünlere son kullanıcı gözü ile bakar ve değerlendirmeye alırız. Eğer ürün kalite açısından uygun ise; en uygun fiyata üretip, tedarik edip müşterilerimize ulaştırmanın yolunu ararız. Kombi Tesisat Market mağazamızdan aldığınız ürünlerde kalite konusunda tereddüt etmezsiniz, bizimle çalışmaya başladığınızda bunu zaten kendiniz hissedeceksiniz.

FİYAT POLİTİKASI

Mağazamızda ürünleri stoklamadan satış yoktur. Ürünler stoklarımıza girdiğinde bitene kadar aynı fiyattan müşterilerimize sunmaya gayret ederiz. Ürünler bittiğinde yeni alım değerlendirmesi ile fiyatlar revize edilerek, müşterilerimize sunulmaktadır.

TEDARİK VE SEVK SÜRECİ

Sitemizde inceleyebileceğiniz çoğu ürün ana depomuzda mevcuttur. Bunun yanında uygun fiyatlı ürün temini için fabrikalar ile bağlantılarımız ve henüz depolarımıza sevk edilmeyen birçok ürünümüz de hazırda beklemektedir. Ana depoda ürün stoku azaldıkça fabrikalardaki bağlantılarımızdan malzemeler çekilmektedir. Bu şekilde sizin için, depomuzu canlı ve dolu tutmayı amaçlarız. Bu çalışma sistemimiz ile; Türkiyenin neresinde olursanız olun, Siz sipariş verdiğinizde ürünleriniz çok hızlı bir şekilde elinize ulaşmış olur.

Genel olarak sattığımız kategorilerde; en kaliteli ürünü barındırıp, en uygun fiyata satmak en önemli vizyonumuzdur. Bizi sosyal medya kanallarımızdan da takip edebilirsiniz. Sizinle tanışmak ve aradığınız ürünü sunabilmek bizi heyecanlandırıyor.

 

 

 

 

Etbis Kayıt Kodu

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR